REFERENCE

VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ - DÍKY NĚMU SE POSOUVÁME DÁL 

Děkujeme za důvěru v roce 2023

Společnosti:
~HEALTH GEHC GlobalSourcing, tábory Jenus, Mamatata

OSOBNOSTI:
Nevídaný kořen, Vladkaaa

Školy:
Základní škola Barrandov, Základní škola Průhonice, Základní škola Chodov, Základní škola Karla Čapka, Základní škola Vršovického náměstí, Soukromá škola Mamat, Domškoláci 

...a mnoho dalších 😊

Školení od  Emergency Game byl neskutečný zážitek, který vřele doporučuji

Člověk se teda nezastaví, probíhá jedna akce za druhou, což jsem však velmi ocenila. Bylo to poučné, názorné, zábavné, chvílemi pro někoho i trochu stresující 😄, musíte okamžitě jednat, ale jen tak se dá nasimulovat reálná situace. Kdo přemýšlí o školení, ze kterého si opravdu odnese zážitek a ne jen teorii, kterou za chvíli zapomene, tak tady jste správně.

Mgr. Karolína Atnovská

ředitelka organizace 

Z PROGRAMU EVAKUACE BYLA NADŠENÁ CELÁ ŠKOLA 

Bylo to skvělé vyzkoušet si v reálném čase, jak asi asi bychom jednaly. Když za námi přišla paní lektorka s tím, že mohou udělat takhle aktivní program výchovy k sebevědomí, neváhali jsme ani chvíli.

Mgr. Bohumila Boháčová

Metodička prevence (ZŠ Vršovické nádraží)

PROGRAM- SEX A NÁSTRAHY


Byl to bezva program, velmi poučný a díky scénám paní Zuzany a pana Ondřeje tak velmi zpestřující i zábavný. Zapojováním žáků do scén si udrželi pozornost celé 2 hodiny a to je u této věkové kategorie vzácné. Byl to opravdu přínosný program. . Těšíme se na další spolupráci!:)

Mgr. Monika Hejná

Zástupkyně ředitele (ZŠ Karla Čapka)


Program se nam líbil protože to bylo něco nového a naučila jsem se co se mi bude v životě hodit. Pokračujte, je to skvělý 👍🏼

Viktorka Nohejlová

ZŠ Karla Čapka

Většinu věcí už jsem znala, ale na připomenutí třeba té resuscitace i v reálném čase evakuování to bylo dobré. Bylo fajn si to vše zopakovat, samozřejmě jsem se dozvěděla nové věci.

Fajn bylo to kde jsem si sami mohly nafingovat nějaké scény, když jedna část zachraňovala a druhá byla zraněná a potom naopak. 

Jinak lidí jste byly všichni moc fajn moc dobře se s vámi mluvilo o všem co šlo. Ještě bych si to někdy zopakovala 😁

Veronika. R

ZŠ Chodov

Za mě je to velice povedené a hlavně důležité.

Nebylo to jen klasické odvyprávěni ale byla tam i hodně  praxe a scény- ty nás bavily nejvíc 🥰

Natálie Kopečná

ZŠ Průhonice

Vytvořte si webové stránky zdarma!